Sony’den Yeni Oyun Stüdyoları

Sony, şu anda bu soruya cevap arıyor. Stüdyolar Sony için yeterli mi?

Söylentilere göre Sony, şu anda yeni oyun stüdyolarını bünyesine katmak için çalışmalar yapmaya devam ediyor. Hali hazırda gayet iyi oyunları olan firmaya belli ki bu sayı Japon devi için yeterli değil. Sony Interacitve’in CFO’su Jim Ryan, başka oyun stüdyoları ile birleşme ya da satın alma planlarından bahsetti.

Görünüşe göre Sony, Google Stadia’dan da etkilenerek bu işe girişmeye karar verdi. Ryan, yeni servislerle beraber konsol içeriklerinin “her zamankinden daha önemli” hale geldiğini söylüyor. Stadia, geleneksel konsolları işlevsiz hale getirecek. Bu nedenle Sony, tek oyunculu hikayelere odaklanıyor.

PlayStation 5 artık ufukta gözüküyor. Neredeyse anında yüklenen oyunlar, 8K grafikler ve ışın izleme teknolojisi ile Sony, yeni konsolunun gerçek bir güç gösterisi olmasını istiyor.

Eee bizde uzun bir aradan sonra öyle olmasını istiyoruz.

KAYNAK

Haber, Teknoloji

Sony’den Yeni Oyun Stüdyoları

Sony, şu anda bu soruya cevap arıyor. Stüdyolar Sony için yeterli mi? Söylentilere göre Sony, şu anda yeni oyun stüdyolarını bünyesine katmak için çalışmalar yapmaya devam ediyor. Hali hazırda gayet iyi oyunları olan firmaya belli ki bu sayı Japon devi için yeterli değil. Sony Interacitve’in CFO’su Jim Ryan, başka oyun stüdyoları ile birleşme ya da […]

Daha Fazla &#8594

0 Yorum

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir